Pełna luksusu i blasku kobieca łazienka glamour

Choć łazienka to pomieszczenie, z którego korzystają wszyscy domownicy i goście, to przeważnie jej aranżacja pozostaje zadaniem kobiet. Poza tym dla nikogo nie jest tajemnicą, że najwięcej czasu w łazience spędzają właśnie one. Muszą nie tylko zadbać o swoją higienę, ale także właściwy image – makijaż, ułożenie włosów, pomalowanie paznokci, etc. Warto zatem tak zaaranżować łazienkę, by przebywanie w niej było samą przyjemnością. Wiele kobiet decyduje się na aranżację łazienki w stylu glamour.

Co powinno znaleźć się w kobiecej łazience glamour?

Styl glamour kojarzy się z masywnymi, ciężkimi meblami, kryształowymi i ozdobnymi żyrandolami i złotymi ramami luster. Z czasem jednak ten nurt przeszedł swoistą metamorfozę. Obecnie projektanci stawiają na nocny akcent i kilka eleganckich szczegółów. Kobieca łazienka glamour to przede wszystkim elegancja, ale i przytulne ciepło. Niezwykle ważny jest właściwy dobór kolorów tj. czerwony, różowy i fioletowy. Wyjątkowego, romantycznego charakteru dodadzą pomieszczeniu motywy kwiatowe. Mogą być one umieszczone na płytkach, matach, dywanikach i innych dodatkach łazienkowych. Powinny one mieć elegancki charakter i dodawać pomieszczeniu nieco tajemniczego błysku i uroku.

Płytki w łazience glamour

Płytki to tło dla każdej aranżacji. W łazience w stylu glamour dobrze sprawdzi się połączenie czerni i różu. Dzięki czerni wyeksponowane zostaną błyszczące dodatki łazienkowe. Kolor różowy z kolei będzie harmonizował z wybranymi dekoracjami. Jeśli nie lubimy koloru czarnego, możemy go z równym powodzeniem zamienić na biały.

Mocny akcent i eleganckie detale w łazience glamour

W nowoczesnych łazienkach glamour ważne jest postawienie na interesujące, oryginalne przedmioty, które stanowią centralny element aranżacji. Może to zatem być elegancki żyrandol, bogato zdobiona rama lustra lub oryginalny mebel o błyszczącym froncie. Kolejne ważne elementy to eleganckie, stylowe detale i akcesoria łazienkowe. Są to m.in. uchwyty i gałki ozdobione kryształkami. Dobrze podkreślą one błyszczące fronty mebli i skomponują się z fakturą płytek.


Sklep YokaHome.PL

tel. 22 747 10 65
sklep@yokahome.pl
Biuro: ul. Bruszewska 12
Warszawa

Copyright © yokahome.pl