Czarne baterie łazienkowe

Czarne baterie łazienkowe - moda, która zostanie z nami na dłużej

Spośród wszystkich baterii umywalkowych i zestawów prysznicowych dostępnych w naszej ofercie, najczęściej wybierane są czarne. To właśnie ten kolor od pewnego czasu zaczyna dominować w polskich łazienkach, zarówno tych nowoczesnych i minimalistycznych, jak i urządzonych w stylu loftowym, glamour, retro czy klasycznym. Czy to chwilowa moda? Zdecydowanie nie! Dlatego dowiedz się jaką baterię umywalką, zestaw prysznicowy bądź akcesoria łazienkowe wybrać, by samemu, bez pomocy doświadczonego projektanta, urządzić piękną i praktyczną przestrzeń.

Czerń i biel w łazience - klasyczne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody

Czarna bateria umywalkowa tylko do nowoczesnej przestrzeni?

Nie ma bardziej uniwersalnego koloru niż czerń - pasuje do wszystkiego i wszystko pasuje do niej. Jak przeczytamy w Wikipedii - Jest kolorem nowoczesności i tradycji zarazem . Obydwie te cechy spina w całość kojarzenie czerni z dobrym smakiem . Nic dodać, nic ująć. Chociaż coś od siebie jednak dodać możemy! Zobacz te dwie, bardzo popularne czarne baterie umywalkowe firmy YOKA - każda w zupełnie innym otoczeniu:

Czerń i biel w łazience - klasyczne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody

Jasne drewno lub bambus i czarna wysoka bateria umywalkowa Niagara? Doskonałe połączenie! Miękkie kształty armatury z tej serii nawiązują do natury, dlatego idealnie nadaje się do ciepłych łazienek, wykończonych drewnem, kamieniem lub jego imitacją. Z kolei bateria z długą wylewką Host odnajdzie się w towarzystwie jasnego marmuru i ciemnego, błyszczącego blatu. Nieco chłodniej, ale za to bardzo elegancko i nowocześnie. Nie ryzykujesz zestawiając dowolną czarną baterię z białą umywalką - czerń i biel to ponadczasowe połączenie, które zawsze będzie wyglądać dobrze.

Wolisz bardziej ekstrawagancko? Możesz połączyć czarny ze złotym, chociaż zrobiliśmy to już za Ciebie

Wyposażając swoją łazienkę w czarne baterie umywalkowe i prysznicowe nie musisz rezygnować z akcentów kolorystycznych. Elegancję matowej czerni doskonale podkreślają złote dodatki, nadają jej też lekkości. Przełamanie najciemniejszego z kolorów żywym i zdającym się świecić własnym światłem odcieniem złotego, to niecodzienne rozwiązanie dla ludzi lubiących się wyróżnić, ale w nienachalny sposób.

Czerń i biel w łazience - klasyczne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody

Style można ze sobą łączyć! Zestaw prysznicowy Delek to wyraźnie nawiązali do stylu vintage, stosując charakterystyczne dla XIX-wiecznego wzornictwa kurka oraz słuchawki prysznicowej. Retro i glamour w jednym, voilà!

Czerń i biel w łazience - klasyczne połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody

Naturalnie, nowocześnie, ekstrawagancko, glamour i retro - a co z klasycznymi łazienkami?

Jak już wspomnieliśmy, czarny jest najbardziej uniwersalnym kolorem. Jest charakterystyczny, mówiący własnym głosem, ale jednocześnie stonowany, dlatego pasuje do większości łazienek i nigdy nie wyjdzie z mody. Nie musisz projektować wnętrza od nowa, by dopasować do niego czarną baterię umywalkową i zestaw prysznicowy lub wannowo-prysznicowy. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni model. Zobacz kolejne, tym razem klasyczne propozycje czarnych baterii dostępnych w naszym sklepie:

Zainspirowaliśmy Cię? Bardzo nam miło! Zachęcamy do przeczytania pozostałych artykułów


Sklep YokaHome.PL

tel. 22 747 10 65
sklep@yokahome.pl
Biuro: ul. Bruszewska 12
Warszawa

Copyright © yokahome.pl