Łazienka w stylu boho

Łazienka boho – sprawdź, jak łatwo możesz ją urządzić

Czym wyróżnia się styl boho? Czy można zaledwie kilkoma dodatkami, całkowicie odmienić łazienkę w swoim domu? Już od kilku sezonów styl ten gości w naszych łazienkach i zachwyca w katalogach wnętrzarskich. Wnosi powiew świeżości, a do tego wystarczy zaledwie kilka zmian, aby całe wnętrze zyskało zupełnie nowy charakter. Nowy kosz na pranie, mata łazienkowa czy uchwyt na papier toaletowy w stylu boho będą rewelacyjnie wyglądać w Twojej łazience. Zakochaj się w swoim domu na nowo i poznaj kilka trików, które są nie tylko proste, ale również efektowne. To jak, jesteś już gotowa na urządzanie swojej boho łazienki?

Nie musisz zrywać płytek, aby odmienić swoją łazienkę Być może zmiana wnętrza kojarzy Ci się z naprawdę z generalnym remontem, a ten z bałaganem i wszechobecnym pyłem. Tymczasem nawet proste aranżacje przestrzeni pozwolą Ci na nowo spojrzeć na swoją łazienkę. Weźmy na samym początku, jako przykład kosz na pranie. Z pewnością do tej pory stał ukryty i zdecydowanie nie był ozdobą Twojej łazienki. A może wystarczy zamienić go na stylowy dodatek? Nasz bambusowy, składany kosz na pranie bez wątpienia przypadnie Ci do gustu. Zwróć uwagę jak jego kolor oraz imitujący bambus wygląd. Rewelacyjnie dopasuje się on do łazienki w stylu boho. Nie będziesz mogła oderwać od niego wzroku, ale zdecydowanie stanie się to jego zaletą. Skoro kosz na pranie jest już w odpowiednim stylu, czas na kolejne dodatki do Twojej starej – nowej łazienki.

Szczotka do wc w stylu boho? Dlaczego nie! Czasami zanim jeszcze zaczniemy coś zmieniać, od razu mamy w głowie ogromny plan przebudowy praktycznie połowy mieszkania. Tym czasem, warto zacząć od drobiazgów, które możesz nam wierzyć, nadają wnętrzu charakteru i oryginalnego stylu. Nie inaczej jest w przypadku szczotki do wc z uchwytem na papier w komplecie. Zazwyczaj chowamy tę szczotkę i staramy się, aby była niewidoczna. Może warto, abyś przeciwstawiła się tym trendom, tworząc spójną przestrzeń w swojej łazience boho. Dobierając szczotkę do wc w tym samym stylu, sprawisz, że gdy ktoś wejdzie do Twojej łazienki, będzie przekonany, że urządzała ją osoba, która ma poczucie stylu. Nawet jeżeli nie zmienisz płytek, szafek czy umywalki odmienisz swoje wnętrze. Uchwyt na papier toaletowy bez wiercenia – zrób to sam Zbędny dodatek? A może niepotrzebny przedmiot, zagracający łazienkę? Spójrz na uchwyt na papier toaletowy z zupełnie innej perspektywy, urządzając swoją łazienkę w stylu boho. Przede wszystkim papier toaletowy, który będzie miał swoje miejsce nie będzie losowo zostawiany w każdym kącie łazienki. O ile goście z pewnością odłożą go na miejsce, to z domownikami bywa różnie. Wystarczy niewielka przestrzeń, by móc powiesić uchwyt na papier w stylu boho. Przekonaj się, że dopasowany do szczotki do wc bambus oraz kosza na prawnie, stworzy harmonijną całość. Pozostało Ci już tylko dodać kilka kwiatów i ewentualnie wymienić ręczniki. I viola! Twoja nowa boho łazienka jest już gotowa!


Sklep YokaHome.PL

tel. 22 747 10 65
sklep@yokahome.pl
Biuro: ul. Bruszewska 12
Warszawa

Copyright © yokahome.pl