yokahome.pl

Baterie stojące umywalkowe – jak dobrać odpowiednią?

Baterie stojące umywalkowe – jak dobrać odpowiednią?

Czy istnieje coś takiego jak źle dobrana bateria umywalkowa? I jakie mogą być konsekwencje niewłaściwie dobranej baterii umywalkowej do wysokości umywalki? Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ważne jest odpowiednie zaplanowanie zakupu baterii. Z naszym krótkim poradnikiem, bez trudu poradzisz sobie z tym zadaniem. Dodatkowo unikniesz kosztownych zmian i będziesz mógł cieszyć się nową łazienką i przede wszystkim nową baterią umywalkową. Przygotuj coś do notowania i koniecznie spisz kilka rad, które zaraz poznasz.

Dobór baterii do umywalki – poznaj sprawdzony sposób

Szeroki asortyment w sklepach z armaturą potrafi przyprawić nawet o ból głowy. Może się okazać, że wymarzona przez Ciebie umywalka nie będzie pasowała do baterii nablatowej i na odwrót. Chcesz uniknąć problemów i stać się dumnym posiadaczem wysokiej baterii nablatowej? Zastosuj kilka naszych wskazówek, a bez wątpienia wyeliminujesz przynajmniej kilka potencjalnych zagrożeń. Przede wszystkim upewnij się, że do Twojej łazienki oraz samej umywalki będzie pasowała bateria umywalkowa stojąca. Oprócz tego zadbaj o to, by jej wysokość była dobrze dobrana do umywalki zwykłej bądź nablatowej. Myśląc o tych kilku kwestiach, bez wątpienia wybierzesz najlepszą baterię umywalkową do swojej łazienki.

Kolor baterii łazienkowej ma znaczenie

Jeszcze do niedawna w zasadzie każdy z nas miał w swojej łazience baterie w srebrnym kolorze. Podobnie słuchawka od prysznica, czy kran od wanny, również utrzymane były w tym kolorze. Rzadkością było spotkać u kogoś inną kolorystykę. Moda, również ta we wnętrzach, nieustannie się zmienia. Razem z nią zmieniają się preferencje klientów, za którymi muszą nadążyć firmy baterii umywalkowych. Proponują one wobec tego szeroki wybór wzorów i kolorów, aby jak najlepiej dopasować baterie do wnętrza łazienki. Na ten przykład, jeżeli Twoja łazienka jest bardzo surowa i utrzymana została w szarych kolorach, świetnie będzie pasowała do niej bateria umywalkowa czarna . Łazienka z kafelkami na wysoki połysk oraz złotymi dodatkami, świetnie dopasuje się do kompletu z naszą baterią nablatową złotą. Odradzamy mieszanie kolorów baterii, gdyż może to wywołać zbędny chaos w łazience i popsuć cały efekt.

Łazienka utrzymana w jednym stylu – dobierz baterie łazienkowe pod swoje preferencje

Łazienka boho? A może w stylu retro ? Niezależnie od tego, w jakich wnętrzach czujesz się najlepiej, znajdziesz do nich odpowiednią baterię umywalkową. Jeżeli chcesz zachować spójny charakter całego domu czy mieszkania, będzie to kluczowa sprawa, na której powinieneś się skupić. Goście wchodząc nie tylko do pokoju czy salonu, ale również do łazienki, będą wiedzieli, że właściciel domu zdecydowanie ma gust. Oczywiście nie będą świadomi być może małych niuansów czy szczegółów, które Ty widzisz, ale poczują klimat niebanalnego i oryginalnego wnętrza. Bateria łazienkowa może robić niesamowite wrażenie, zwłaszcza jeżeli posiada efekt wodospadu, bądź ma kaskadowy wypływ wody. Z pewnością znajdziesz u nas baterie, które idealnie oddadzą charakter Twojej nowej łazienki.

Nie zostawiaj wyboru baterii umywalkowej na ostatnią chwilę

Zazwyczaj wybór armatury zostawiamy na sam koniec. Często zakupy te nie są do końca przemyślane. Przeciągający się remont mieszkania, czy nieustannie przesuwający się termin odbioru domu ma na to niemały wpływ. Chcemy już zacząć korzystać z naszej nowej, pachnącej jeszcze remontem łazienki. Wówczas nie analizujemy i nie zastanawiamy się nad tym, jak połączyć ze sobą baterię nablatową, armaturę i płytki w łazience. Warto zacząć planować wcześniej zakup wysokiej baterii nablatowej, dzięki czemu na pewno Twoje wnętrze zaprezentuje zamierzony efekt.


Sklep YokaHome.PL

tel. 22 747 10 65
sklep@yokahome.pl
Biuro: ul. Bruszewska 12
Warszawa

Copyright © yokahome.pl