yokahome.pl

Złota blask w łazience – czyli jak dobrać złote dodatki do łazienki

Złota blask w łazience

Chcesz, aby Twoja łazienka wyglądała na droższą, niż jest w rzeczywistości? Marzysz o tym, by wprowadzić złote dodatki do łazienki, nie wydając na to całej swojej wypłaty? Z naszymi wskazówkami odmienisz swoje wnętrze i na nowo zakochasz się w urządzaniu. Przekonaj się, jak kilka złotych dodatków ociepli i doda blasku łazience. Nie czekaj na lepsze jutro i już dzisiaj zacznij małe zmiany. Ich koszt będzie niewielki, a efekt naprawdę Cię zadowoli. To jak, jesteś gotowa na metamorfozę swojej łazienki?

Łazienka biało – złota to klasyka gatunku, która zawsze się obroni

Jeżeli masz już w swojej łazience białe lub jasne kafelki – zdecydowanie powinnaś zastanowić się nad ich połączeniem z kolorem złotym. Musisz wiedzieć, że biel idealnie łączy się właśnie ze złotem. Łazienka glamour, złota potrzebuje! Zdecydowanie powinna przyświecać Ci ta dewiza, jeżeli chciałabyś uzyskać taki efekt również w swoich wnętrzach. Nie musisz od razu wymieniać wszystkich dodatków. Na początek wystarczy złota bateria do łazienki czy kilka uchwytów zmienionych na kolor złoty. Z czasem będziesz mogła dodać do nich mydelniczkę o złotym wykończeniu czy ręcznik ze złotą nitką. Detaliczne zmiany, które nastąpią w Twojej łazience, ostatecznie naprawdę zrobią efekt wow.

Złote dodatki do łazienki – jak dobrać je do wnętrza, aby nie przesadzić?

W szale zmian i nowych odkryć bardzo łatwo jest się zagubić. Tym samym złote dodatki do łazienki, zamiast ją ozdabiać, zwyczajnie ją przytłoczą. Zwłaszcza jeżeli jest to mała łazieneczka, wyłącznie z toaletą. Przede wszystkim łazienka biało złota będzie piękna, jeżeli zachowasz w niej prostotę. Zaledwie kilka, a czasem nawet jeden dodatek wystarczy, aby skutecznie wprowadzić styl glamour do swojego wnętrza. Chociaż mogłoby się wydawać, że cechuje go przepych i bogactwo – jest zupełnie odwrotnie. Im mniej zbędnych dodatków, które na siłę staramy się dopasować do łazienki, tym większa szansa na to, że nasza łazienka będzie prezentowała się bardzo ekskluzywnie.

Łazienka o jakiej marzyłaś, jest na wyciągnięcie ręki

Brak planu i spontaniczne decyzje to nigdy nie jest dobry pomysł. Nieprzemyślane zakupy dodatków, czy to do łazienek, czy do innych wnętrz oczywiście nie muszą zakończyć się niepowodzeniem. Jednakże z pewnością miałaś w swoim życiu takie sytuacje, kiedy przyjeżdżałaś z nową figurką lub wazonem do domu. Cała w skowronkach szłaś dopasować je do salonu i ustawić w wybranym przez siebie miejscu. Niestety kolor okazywał się nieodpowiedni, a same dodatki nie były już tak piękne i zachęcające jak w sklepie. Skutecznym sposobem, jak urządzić łazienkę będzie inspirowanie się wnętrzami, które już ktoś stworzył wcześniej. Sprawdź, jak złota bateria do łazienki pasuje do Twojego odcienia płytek. Zastanów się, czy złote dodatki do łazienki powinny występować tylko w jednej toalecie, czy urządzisz tak wszystkie, które posiadasz w domu? Odpowiedzi na te pytania, na pewno ułatwią Ci urządzanie Twojej nowej łazienki.

Łazienka – inspiracje i złote dodatki to przepis na udane zakupy

Wiesz już, od czego zacząć zmiany. Na pewno masz już kilkanaście zapisanych inspiracji, którymi będziesz kierowała się przy wyborze złotych dodatków do łazienki. A może masz taki zmysł, który po prostu podpowiada Ci, jak urządzić wnętrze bez żadnych wskazówek. W tym przypadku jesteś ogromną szczęściarą! Niezależnie od predyspozycji i zdolności, wystarczy zaledwie mała zmiana, aby łazienka zyskała styl i efekt glamour. Zmień baterię do umywalki oraz prysznicową na złote, dodaj dozownik ze złotymi elementami czy postaw ładny wazon z kwitami z ogrodu. Twoja łazienka biało złota zachwyci Cię za każdym razem, gdy do niej wejdziesz.

Zainspirowaliśmy Cię? Bardzo nam miło! Zachęcamy do przeczytania pozostałych artykułów


Sklep YokaHome.PL

tel. 22 747 10 65
sklep@yokahome.pl
Biuro: ul. Bruszewska 12
Warszawa

Copyright © yokahome.pl